Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD18KP75AE3
MPLAD18KP75AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD18KP75AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD18KP75AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD18KP75AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2872 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD18KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 18000W (18kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1396A (1.396kA) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -