Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD15KP9.0A
MPLAD15KP9.0A
MPLAD15KP9.0A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD15KP9.0A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD15KP9.0A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD15KP9.0A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4832 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD15KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 10V Τάση - Ανάλυση (Min) 9V
Τάσης - Ανάλυση PLAD Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 975A Πόλωση Nonstandard SMD