Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD15KP70A
MPLAD15KP70A
MPLAD15KP70A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD15KP70A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD15KP70A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 70VWM 113VC PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD15KP70A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 3828 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD15KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 70V
Τάσης - Ανάλυση PLAD Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 132A Πόλωση Nonstandard SMD