Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD15KP28A
MPLAD15KP28A
MPLAD15KP28A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD15KP28A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD15KP28A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 28VWM 45.5VC PLAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD15KP28A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4057 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD15KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 31.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 28V
Τάσης - Ανάλυση PLAD Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 330A Πόλωση Nonstandard SMD