Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCJ85CA
MASMCJ85CA
MASMCJ85CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCJ85CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCJ85CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCJ85CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14802 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1086-6104
1086-6104-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMCJ8.5CA Image
  • Μέρος#:MASMCJ8.5CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
  • Σε απόθεμα:13597
MASMCJ90CA Image
  • Μέρος#:MASMCJ90CA
  • Περιγραφή:TVS DIODE 90V 146V DO214AB
  • Σε απόθεμα:13134
MASMCJ8.0CAE3 Image
  • Μέρος#:MASMCJ8.0CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
MASMCJ85CAE3 Image
  • Μέρος#:MASMCJ85CAE3