Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCJ78CA/TR
MASMCJ78CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCJ78CA/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCJ78CA/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 13905 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCJ78CA/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13905 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCJ (DO-214AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα MASMCJ78CA/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -