Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCJ64AE3
MASMCJ64AE3
MASMCJ64AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCJ64AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCJ64AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCJ64AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16616 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 103V Τάση - Ανάλυση (Min) 71.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)