Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ7.5CA
MASMBJ7.5CA
MASMBJ7.5CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ7.5CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ7.5CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
167 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ7.5CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16045 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 1086-5598
1086-5598-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 46.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMBJ64CAE3 Image
  • Μέρος#:MASMBJ64CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 64V 103V DO214AA
  • Σε απόθεμα:15970
MASMBJ7.5CAE3 Image
  • Μέρος#:MASMBJ7.5CAE3