Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ2K3.3E3
MASMBJ2K3.3E3
MASMBJ2K3.3E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ2K3.3E3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ2K3.3E3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ2K3.3E3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4370 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx2K3.0 - K5.0
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 5.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 4.6V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 2000W (2kW)