Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP43A
MART100KP43A
MART100KP43A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP43A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP43A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 43V 84.5V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP43A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 43V 84.5V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο