Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP280CA
MART100KP280CA
MART100KP280CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP280CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP280CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP280CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 280V 552V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο