Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MART100KP220AE3
MART100KP220AE3
MART100KP220AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MART100KP220AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MART100KP220AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 220V 434V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MART100KP220AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 220V 434V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο