Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MAPLAD18KP78CA
MAPLAD18KP78CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAPLAD18KP78CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAPLAD18KP78CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V PLAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MAPLAD18KP78CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2199 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD18KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 18000W (18kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 143A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -