MAP5KE58A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAP5KE58A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAP5KE58A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAP5KE58A | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4342 pcs | Φύλλο δεδομένων | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 58V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 93.6V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 64.4V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-204AL (DO-41) | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 500W |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Αλλα ονόματα | 1086-4413 1086-4413-MIL |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 5.3A |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - | εφαρμογές | General Purpose |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAP5KE58AE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή: