MAP5KE17AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAP5KE17AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAP5KE17AE3 | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5160 pcs | Φύλλο δεδομένων | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 17V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 27.6V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 18.9V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-204AL (DO-41) | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 500W |