Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA15KP90A
MA15KP90A
MA15KP90A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA15KP90A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA15KP90A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V DO204AR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MA15KP90A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V DO204AR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4542 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AR Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AR, Axial
Αλλα ονόματα 1086-3867
1086-3867-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 103A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MA160
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Περιγραφή:CURRENT CLAMP METER CAT III 600V