MA15KP45A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA15KP45A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MA15KP45A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 45V 73V DO204AR |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MA15KP45A | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 45V 73V DO204AR | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4656 pcs | Φύλλο δεδομένων | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 45V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 73V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 50V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-204AR | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 15000W (15kW) |