Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA15KP100CA
MA15KP100CA
MA15KP100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA15KP100CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA15KP100CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος MA15KP100CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5152 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 111V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 93A Πόλωση DO-204AR, Axial