Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA1.5KE75CA
MA1.5KE75CA
MA1.5KE75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA1.5KE75CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA1.5KE75CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος MA1.5KE75CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4752 pcs Φύλλο δεδομένων M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 71.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 64.1V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 14.6A Πόλωση DO-204AR, Axial