Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA1.5KE47CA
MA1.5KE47CA
MA1.5KE47CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA1.5KE47CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA1.5KE47CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 40.2VWM DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος MA1.5KE47CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4310 pcs Φύλλο δεδομένων M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 44.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 40.2V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 23.2A Πόλωση DO-204AR, Axial