Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA1.5KE220A
MA1.5KE220A
MA1.5KE220A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA1.5KE220A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA1.5KE220A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 185VWM 328VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος MA1.5KE220A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5575 pcs Φύλλο δεδομένων M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V Τάση - Ανάλυση (Min) 185V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 4.6A Πόλωση DO-204AR, Axial