Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MA1.5KE18A
MA1.5KE18A
MA1.5KE18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA1.5KE18A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA1.5KE18A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 15.3VWM DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος MA1.5KE18A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5075 pcs Φύλλο δεδομένων M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 15.3V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 59.5A Πόλωση DO-204AR, Axial