Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M5KP75CAE3
M5KP75CAE3
M5KP75CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M5KP75CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M5KP75CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 75VWM 121VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M5KP75CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5947 pcs Φύλλο δεδομένων M5KP5.0A - 110CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 83.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 75V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 5000W (5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 41A Πόλωση DO-204AR, Axial