Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP54CA
M15KP54CA
M15KP54CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP54CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP54CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP54CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4490 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 60V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 54V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 171A Πόλωση DO-204AR, Axial