Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP22AE3
M15KP22AE3
M15KP22AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP22AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP22AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 22VWM 37.1VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP22AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4233 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 22V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 404A Πόλωση DO-204AR, Axial