Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP160CA
M15KP160CA
M15KP160CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP160CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP160CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 160VWM 259VC DO204AR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP160CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6011 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 178V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 160V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 58A Πόλωση DO-204AR, Axial