LX8817-25CDF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8817-25CDF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8817-25CDF
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 7SPAK
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8817-25CDF Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 4304 pcs Φύλλο δεδομένων LX8817
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.73V @ 2.5A, 0.73V @ 2.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.25V (2.5V) Τάσης - εξόδου (Max) 9.27V
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 7-SPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SPak-7 (7 leads + Tab)
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Adjustable (Fixed)
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα LX8817-25CDFR
LX8817-25CDFR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed and Adjustable 2 Output 2.5V, Adjustable 2.5A, 2.5A 7-SPAK
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 10mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA
Τρέχουσες - εξόδου 2.5A, 2.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -