LX8383A-33CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8383A-33CP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8383A-33CP
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LIN 3.3V 7.5A TO220 POWER
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8383A-33CP Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LIN 3.3V 7.5A TO220 POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5214 pcs Φύλλο δεδομένων LX8383
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.3V @ 7.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220, Power
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Cropped Leads
PSRR 83dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7.5A TO-220, Power Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 7.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -