LX8117A-33CDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8117A-33CDD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8117A-33CDD
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LIN 3.3V 1A TO263 POWER
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8117A-33CDD Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LIN 3.3V 1A TO263 POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5655 pcs Φύλλο δεδομένων LX8117
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.3V @ 1A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 12V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263, Power
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-263, Power Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου -