LX8117-25CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8117-25CDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8117-25CDT
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8117-25CDT Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5944 pcs Φύλλο δεδομένων LX8117
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.2V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 12V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-252, (D-Pak) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 800mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -