Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > JANS1N5968US
JANS1N5968US
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JANS1N5968US με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JANS1N5968US
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος JANS1N5968US Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4482 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.6V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 1A Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E, Axial Σειρά Military, MIL-PRF-19500/356
Ισχύς - Max 5W Συσκευασία Bulk