Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > JAN2N2325U4
JAN2N2325U4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JAN2N2325U4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JAN2N2325U4
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή SCR 150V 3SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος JAN2N2325U4 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή SCR 150V 3SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3975 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 2.2V
Τάσης - μέλος Off 150V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 800mV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή U4 Σειρά Military, MIL-STD-701
SCR Τύπος Sensitive Gate Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 1.6A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 10µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 15A @ 60Hz Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 2mA