HS183100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HS183100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | HS183100 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | HS183100 | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4567 pcs | Φύλλο δεδομένων | HS18380-100 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 910mV @ 180A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 100V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | HALF-PAK |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | HALF-PAK |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Schottky |
| Λεπτομερής περιγραφή | Diode Schottky 100V 180A Chassis Mount HALF-PAK | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 5mA @ 100V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 180A | Χωρητικότητα @ VR, F | 4800pF @ 5V, 1MHz |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
HS18V - Κατασκευαστές:
Apex Tool Group - Περιγραφή:
NUT DRIVER HEX SCKT 9/16" 7.25" - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
HS1AL M2G - Κατασκευαστές:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Περιγραφή:
DIODE GEN PURP 50V 1A SUB SMA - Σε απόθεμα:
HS1AL MHG - Κατασκευαστές:
HS1A R3G - Κατασκευαστές:
DIODE GEN PURP 50V 1A DO214AC - Σε απόθεμα:
HS1A M2G - Κατασκευαστές:
HS172-HD6050 - Κατασκευαστές:
Crydom - Περιγραφή:
SSR RELAY SPST-NO 36A 48-660V - Σε απόθεμα:
HS18 - Κατασκευαστές:
Apex Microtechnology - Περιγραφή:
HEATSINK 12P DIP - Σε απόθεμα:
855
HS18N - Κατασκευαστές:
Apex Tool Group - Περιγραφή: