Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > FST153100
FST153100
FST153100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FST153100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FST153100
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 75A TO249
(σε δολάρια ΗΠΑ)
13 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FST153100 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 75A TO249 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1532 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 940mV @ 75A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-249
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-249-9, TO-249AA Variant
τοποθέτηση Τύπος Screw Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 75A Screw Mount TO-249-9, TO-249AA Variant
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.5mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 75A