Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > DLTS19CA
DLTS19CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DLTS19CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DLTS19CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 19VWM 31VC 16DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DLTS19CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4131 pcs Φύλλο δεδομένων DLTS5 - DLTS30
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.6V
Τάσης - ράμπας 15 Τάση - Ανάλυση (Min) 19V
Τάσης - Ανάλυση 16-DIP Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 500W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1A (8/20µs) Πόλωση 16-DIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DLTS19CA
Περιγραφή TVS DIODE 19VWM 31VC 16DIP Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 31V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 275pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια No