CPT500100D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPT500100D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | CPT500100D |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | DIODE MODULE 100V TO244AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CPT500100D | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE MODULE 100V TO244AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4155 pcs | Φύλλο δεδομένων | CPT50080 - CPT500100 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 890mV @ 200A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 100V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-244AB |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | TO-244AB |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Schottky |
| Διαμόρφωση δίοδος | 1 Pair Series Connection | Λεπτομερής περιγραφή | Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 100V 200A Chassis Mount TO-244AB |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 5mA @ 100V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) | 200A |