Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > CPT300100
CPT300100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPT300100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPT300100
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 150A TO244AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CPT300100 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 150A TO244AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4045 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 980mV @ 200A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-244AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-244AB
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 150A Chassis Mount TO-244AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 150A