Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > CDLL0.5A20
CDLL0.5A20
CDLL0.5A20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDLL0.5A20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDLL0.5A20
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CDLL0.5A20 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4155 pcs Φύλλο δεδομένων 1N66(75,77UR)-1,CDLL Varients
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mA Τάσης - Ανάλυση DO-213AA
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F 50pF @ 0V, 1MHz