Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > BZV55C3V6
BZV55C3V6
BZV55C3V6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZV55C3V6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZV55C3V6
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V DO213AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
323 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZV55C3V6 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V DO213AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35746 pcs Φύλλο δεδομένων BZV55_C2V4-BZV55_C75
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 200mA Ανοχή ±6%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-213AA Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-213AA (Glass)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V ±6% Surface Mount DO-213AA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZV55C3V6