APTM10HM09FTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTM10HM09FTG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTM10HM09FTG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 4N-CH 100V 139A SP4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTM10HM09FTG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 4N-CH 100V 139A SP4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5602 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTM10HM09FTG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP4 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 69.5A, 10V Ισχύς - Max 390W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9875pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 350nC @ 10V
FET Τύπος 4 N-Channel (H-Bridge) FET Χαρακτηριστικό Standard
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 139A 390W Chassis Mount SP4
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 139A