APTM10DAM05TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTM10DAM05TG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTM10DAM05TG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 278A SP4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTM10DAM05TG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 278A SP4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1609 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTM10DAM05TG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP4 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 125A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 780W (Tc)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 700nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 278A (Tc) 780W (Tc) Chassis Mount SP4
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 278A (Tc)