APTM100TA35FPG
APTM100TA35FPG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTM100TA35FPG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTM100TA35FPG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 590 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTM100TA35FPG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 590 pcs Φύλλο δεδομένων APTM100TA35FPGPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6-P Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V Ισχύς - Max 390W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 186nC @ 10V FET Τύπος 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Χαρακτηριστικό Standard Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V (1kV)
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP6-P Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 22A