Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT50TL601G
APTGT50TL601G
APTGT50TL601G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT50TL601G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT50TL601G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT50TL601G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2109 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGT50TL601G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP1
Σειρά - Ισχύς - Max 176W
Συσκευασία / υπόθεση SP1 Αλλα ονόματα APTGT50TL601GMI
APTGT50TL601GMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 80A 176W Chassis Mount SP1
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A