Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT30A170D1G
APTGT30A170D1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT30A170D1G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT30A170D1G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT30A170D1G Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 5504 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1
Σειρά - Ισχύς - Max 210W
Συσκευασία / υπόθεση D1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 45A 210W Chassis Mount D1
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 3mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 45A