APTC90DAM60CT1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTC90DAM60CT1G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTC90DAM60CT1G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 59A SP1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTC90DAM60CT1G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 59A SP1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1296 pcs Φύλλο δεδομένων APTC90DAM60CT1G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP1 Σειρά CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 52A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 462W (Tc)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 540nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 59A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount SP1 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 59A (Tc)