APT60M80JVR
APT60M80JVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT60M80JVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT60M80JVR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 55A SOT-227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT60M80JVR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 55A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4538 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 568W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 14500pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 870nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 55A (Tc) 568W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)