Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > APT60DQ100LCTG
APT60DQ100LCTG
APT60DQ100LCTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT60DQ100LCTG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT60DQ100LCTG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT60DQ100LCTG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14316 pcs Φύλλο δεδομένων APT60DQ100LCT(G)Power Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3V @ 60A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1000V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 [L]
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 255ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1000V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60A