APT6017LLLG
APT6017LLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT6017LLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT6017LLLG
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 35A TO-264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT6017LLLG Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 35A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8772 pcs Φύλλο δεδομένων APT6017(B2,L)LL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 4500pF @ 25V
Τάσης - Ανάλυση TO-264 [L] Vgs (th) (Max) @ Id 170 mOhm @ 17.5A, 10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά POWER MOS 7®
Κατάσταση RoHS Tube Rds On (Max) @ Id, Vgs 35A (Tc)
Πόλωση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή APT6017LLLG Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 100nC @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5V @ 2.5mA FET Χαρακτηριστικό N-Channel
Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 600V 35A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) -
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 35A TO-264 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 600V
Λόγος χωρητικότητα 500W (Tc)