APT5010B2FLLG
APT5010B2FLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT5010B2FLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT5010B2FLLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT5010B2FLLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6535 pcs Φύλλο δεδομένων APT5010(B2,L)FLLPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-MAX™ [B2] Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 23A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 520W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Variant
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4360pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 95nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 46A (Tc) 520W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)