Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT45GP120JDQ2
APT45GP120JDQ2
APT45GP120JDQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT45GP120JDQ2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT45GP120JDQ2
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 75A 329W SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT45GP120JDQ2 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 75A 329W SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3263 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT45GP120JDQ2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 45A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Σειρά POWER MOS 7® Ισχύς - Max 329W
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα APT45GP120JDQ2MI
APT45GP120JDQ2MI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος PT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module PT Single 1200V 75A 329W Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 750µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 75A